André Rieu 2023

Tickets voor de zomer concertdagen 2023.

Voor de volgende dagen kunt u tickets reserveren:

Donderdag 6 juli .

Vrijdag 7 juli NOG ENKELE TICKETS BESCHIKBAAR

Zaterdag 8 juli UITVERKOCHT

Zondag 9 juli

Donderdag 13 juli

Vrijdag 14 juli UITVERKOCHT

Zaterdag 15 juli UITVERKOCHT

Zondag 16 juli

Donderdag 20 juli

Vrijdag 21 juli

Zaterdag 22 juli

Zondag 23 juli

 

U kunt de link onderaan de pagina gebruiken om tickets te bestellen.

Kaarten kunnen telefonisch niet worden gekocht of gereserveerd.

Indien u vragen heeft, kunt u een mail sturen naar andrerieureserveringen@ziggo.nl t.a.v. Chantal Delboeuf-Lendfers.

 

Ticket sale for the summer concertday’s.

For the following day’s you can make a reservation:

Thursday 6th July

Friday 7th July

Saturday 8th July SOLD OUT

Sunday 9th

Thursday 13 July

Friday 14 July SOLD OUT

Saturday 15 July SOLD OUT

Sunday 16th July

Thursday 20th July

Friday 21th July

Saturday 22th July

Sunday 23th July

 

You can use the link at the bottom of the page to order tickets.

Tickets cannot be purchased or reserved by telephone.

If you have any questions, you can send an email to andrerieureserveringen@ziggo.nl attn. Chantal Delboeuf-Lendfers.

Tickets